The smart Trick of آزمون یوس That No One is Discussing

آیا دانشگاههای خصوصی ترکیه هم آزمون یوس را برگزار میکنند؟

آزمونهای یوس دانشگاههای ترکیه از فروردین تا خرداد ماه هرسال برگزار میگردد.

آرتان بورس تاپ با پشت سر گذراندن تجربیات موفق در امور مهاجرتی، بستری آنلاین را در قالب یک پلتفرم واسط ایجاده کرده است تا متقاضیان مهاجرت تحصیلی ترکیه بتوانند از طریق آن با دانشگاه‌های هدف خود ارتباط برقرار کرده و دانشگاه دلخواه خود را انتخاب کنند.

سلام ببخشید ما اگر ۸۰ میلیون نفر باهم بخایم بیایم ترکیه چطور میتونیم از طریق موسسه شما اقدام کنیم

سلام. تاریخ آزمون یوس دانشگاه مدیپول رو ندیدم..اعلام نکردن هنوز؟؟؟

پذیرش در تمامی دانشگاه های خصوصی نیز با آزمون مرکزی خواهد بود.

یوس آزمونی هست که عمده محتواش رو دروس ریاضی ، هوش تشکیل میده با مقدار کمی از درس هندسه که دغدغه بیشتر داوطلبین رو در این سالها تو درس هندسه دیدیم و شاید چیزی که بین شرکت کنندگان این آزمون و نمره کسب شدشون میتونه فاصله بندازه همین درس هندسه هستش که فقط ۵ یا ۶ سوال رو متقاضی بایستی از این درس جواب بده .

حداقل نمره ی یوس لازم، برای ثبت نام در هر رشته، توسط خود دانشگاه‌ منتشر می‌شود.

شما میتوانید با مشاوره های تخصصی ما راه خود را برای کسب بهترین نمره در این آزمون بیابید

من برای تحصیل در دانشگاه معمار سینان ترکیه به نمره حداقل ۶۵۰ نیاز دارم که خیلی کار من رو اسون میکنه انگلیسی رو دارم تموم میکنم به زودی ایلتس

ذکر این نکته لازم است که مهلت اعتراض دانشگاه‌های مختلف، متفاوت بوده و حتما باید در آن زمان، اعتراض خود را ثبت کنید؛ در غیر این صورت، به شکایت شما رسیدگی نمی‌شود.

از این رو جواب های شما باید در پاسخنامه موجود باشد و محتاطانه انتخاب کنید. هر جواب اضافی در پاسخنامه نامعتبر است.

داوطلبان می توانند آخرین اطلاعات مربوط به ظرفیت ها، تاریخ آزمون، حوزه های امتحانی، هزینه های ثبت نام و غیره را از این جداول مشاهده نمایند.

البته اگر جزو اتباع ترکیه هستید اما دوره دبیرستان خود را بیرون از آن کشور به پایان رسانده باشید، می‌توانید در این آزمون شرکت کنید.

Should you cherished this short article and also you desire to receive more information with regards to هودي مردانه – https://irmusic4.ir/, generously pay a visit to the internet site.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top